Poznejte krásu jižnách Čech

Dovolené jsou za rohem, a to znamená jediné – plánování kam vyrazíte. Jestli se vám letos nechce k moři a spíše přemýšlíte nad tím že budete v tuzemsku poznávat krásy naší země, rozhodně by právě České Budějovice mohly být skvělou volbou. Najdete zde spoustu známých kulturních památek, jako je například proslulé náměstí Přemysla Otakara II. a nebo Morový špitál.

budejovice náměstí

V okolí je mnoho způsobů jak si tady dovolenou užít, ať už aktivně pochůzkami nebo výlety po okolí a nebo pasivně, kdy si můžete pořádně odpočinout ve wellness. Dovolená nemusí být jen u moře, i v České republice si můžete odpočinout a ještě navštívit krásná a nová místa.

Rozhodli jste se, že dovolenou strávíte tady a hledáte levné ubytování České Budějovice? Jednou z možností je skvělá Penzion U Rudolfa, který nabízí jak atraktivní ceny, tak vlastní koupelnu s wc i ledničku. Penzion je čistý a útulný a je zařízený tak, aby se zde hostům hezky bydlelo po celou dobu jejich pobytu. Vítané jsou samozřejmě i děti.

Penzion se sani nabídnout hostům co nejvíce služeb, a jednou z nich je možnost využití sauny. Pokud si rádi občas do sauny zajdete a nebo chcete jít poprvé, můžete využít právě saunu tady. Je ale potřeba se předem objednat.

budějovice řeka

Dovolená v tuzemsku vůbec nemusí být špatnou volbou. Stačí si vybrat téměř jakékoliv město v České republice, protože většina lidí na dovolenou jezdí autem, a po okolí už se dopravíte po vlastní ose. Můžete tak navštívit mnohá města, která vám nabídnou cenné památky, krásnou přírodu i vynikající gastronomii. Vyžití najdete jistě spoustu, ať už aquapark a nebo třeba ZOO. Užijte si krásnou dovolenou v Českých Budějovicích a okolí, protože toto město vám má co nabídnout. Navíc je to odsud kousek i do jiných měst, kde si rovněž můžete prohlédnout spoustu zajímavostí. Rezervovat ubytování si můžete pohodlně online.