Znáte tento hit kouření?

Určitě jste již slyšeli všichni o nové nikotinové bombě, která krásně voní a už Vám po ni nikdy nebudou zapáchat šaty ani vlasy! Ano, jedná se o vape. Veškeré podrobnosti najdete na webových stránkách vape shopu https://www.e-cigo.cz/. Když si pořídíte vape, tak Vaše jediná starost bude kondice baterie a dostatek liquidu. Tento přístroj Vám umožní vytvářet velký objem dýmu, který nejen uklidňuje mysl, ale celkově i vynahrazuje tu ohromnou chuť na nikotin. Díky vapu můžete pomalu přestávat kouřit úplně, protože náplně do těchto přístrojů mají různou sílu.

kouření - vape

Díky tomu, že budete sílu postupně snižovat se tak můžete dostat na minimální hodnoty a budete si tak užívat pouze dým, který Vám vychází z úst s příjemnou chutí, kterou si zvolíte. Příchutí je opravdu hodně. Máte na výběr od ovocných příchutí až po sladké či čistě tabákové. Každému chutí něco jiného, a tak je jen na Vás, co vyzkoušíte jako první. Protože je velké množství také těchto přístrojů (vapů), tak je vždy popisek u daného přístroje zvlášť a případně se můžete poradit s odborníky na uvedeném telefonním čísle na webových stránkách či po e-mailové komunikaci.

barevné varianty

Lze si zvolit například klasickou s plnící hlavicí, kdy si hlavici pokaždé zakoupíte a vyměníte naprosto jednoduše VY sami anebo si můžete vybrat lehce složitější proces. Co je také velkou výhodou je ten fakt, že si sílu a tah určujete přímo na displeji daného zařízení. Pokud tedy nemáte silný nádech s výdrží, lze si jej upravit, aby Vám popotahování naprosto dokonale vyhovovalo. Lze si zakoupit také ozdobné gumové chrániče na skleněnou část v hrdle. Díky tomu se nemusíte bát, že se Vám toto sklo rozbije při pádu na zem nebo při pohození do nějakého prostoru. Vždy budete mít jistotu, že je vše v pořádku. Nikdy nezapomínejte při naplnění zavírat hlavici perfektně, jinak hrozí to, že Vám liquid vyteče například do tašky a vše od toho budete mít špinavé.