Oslava pod párty stanem je bezpečnější, než v interiéru

Stalo se vám někdy, že jste uspořádali oslavu narozenin, třeba pro vaše ratolesti, uvnitř bytu, v obývacím pokoji, pozvali jste deset hostů a po celou dobu akce jste se stresovali s vědomím, že je tu velice pravděpodobný nějaký karambol? A možná, že se i přihodil? Upadl někomu na zem talíř s omáčkou, obložený chlebíček namazanou stranou na koberec anebo někdo dokonce rozbil skleněnou výplň vitríny u nábytku?

venkovní oslava

Máte tohle zapotřebí? Což takhle uspořádat oslavu na zahradě? Máte-li možnost využít takového prostředí, a to buď na vlastním trávníku za domem, na pozemku vaší chaty, případně u příbuzných, anebo s možností pronájmu venkovních prostor, zachovejte si pořádek v obýváku a neriskujte zbytečně majetkovou újmu. Zjistěte si v půjčovně párty stanů, zda by bylo reálné mít na volném prostranství rozložený přístřešek a nechte si poradit, jaký typ by byl pro vaši oslavu ideální.

párty stan

Existují stany s bočními stěnami i bez stěn, pouze v podobě stříšky, mohou svými rozměry zajistit pokrytí docela malého prostoru, anebo být k dispozici jako obří hangár, což se může hodit například pro svatební oslavy či firemní rauty. Ať už si vyberete jakýkoli stan, je to vždy ochranná bariéra před deštěm, větrem a slunečními paprsky a můžete uvnitř mít bezpečně uložené potraviny i zahradní nábytek pro posezení.

Jestliže využijete možnosti servírování pokrmů na jednorázové nádobí z papíru či plastu, a nábytek pod párty stanem bude rovněž plastový, můžete být naprosto klidní a užívat si oslavy v uvolněné atmosféře, aniž byste měli obavu, že někdo něco někde převrhne, rozlije nebo rozbije. Venku je také mnohem více volného prostoru pro pohyb a sportovní aktivity, s nimiž se tu určitě nebudete nudit. Oslava na zahradě je vhodnou příležitostí k badmintonu, pétanque, minigolfu, volejbalu, stolnímu tenisu nebo házení šipek.