Boj s nemocí

S některou chorobou se dá zatočit velmi lehce, u jiné je to horší a existují i takové, jejichž léčba je hodně problematická. Tento článeček však nebude rozebírat choroby jako takové. Bude spíše zaměřen na jejich léčbu, ale hlavně dostatek léků. Což ovlivní jak známo nejvíce zásobování lékáren jako takové.

Toto je věc pohříchu hodně diskutabilní. Kdo nepoznal tak je šťastný člověk. Nikomu není třeba přát jakoukoli nemoc, ale na některé lidi, kteří způsobí nedostatek léčiv by přijít mohla. Třeba jen na chvíli, aby si vyzkoušel na vlastní kůži, co to je běhat po čertech ďáblech a shánět si něco na hloupé nachlazení.

léky

Ona se lehce hodí chyba právě na toho, kdo léky rozváží, ale zdá se mi, že to není zrovna správné. I když se samozřejmě může stát nějaký omyl kdekoli. Ovšem jako první by měl být na řadě výrobce. Ten, když má problémy, tak by měl varovat lékaře a lékárny. Lékaři by tím pádem onen lék nenapsali a člověk by se nemusel štvát.

Na druhou stranu je nutno dodat, že je spousta léků náhradních za ten, který zrovna chybí. Já osobně marodím dosti často a není receptu, abych neměl to, co na něm je, ale něco náhradního. Atoris tak nahradí Atorvastin, Lopridam Tonanda a tak dále a tak dále. Tím pádem vzniká nádherný zmatek, takže už ani já sám netuším, jako byly původní tabletky a kdy jsem je vlastně přestal brát.

pilulky

No, ale dále. Zásobování lékáren asi nebude jen tak lecjaká jednoduchá záležitost. Je třeba mít jistě jakýs takýs přehled a pravděpodobně i zkušenosti. Já si třeba nedokážu představit, že léky rozváží nějaký nedouk, který nerozezná injekci od tabletky. Zcela jistě to musí dělat firma, která již něco umí a jistě musí mít i kvalifikované pracovníky. Ostatně, jak taková firma vypadá, na to se můžete podívat i vy sami. A to tak, že kliknete na odkaz v tomto článku výše. Určitě to je zajímavé. Uvidíte.