Zdravý život

Myslím si, že myslet na své zdraví by měl člověk opravdu neustále. A nikdy není pozdě na to, aby člověk začal žít lepší a zdravější životní styl. Vzpomínám si na sebe, když jsem ještě byla v pubertě, tak jsem do sebe cpala opravdu všechno možné. Měla jsem opravdu moc ráda sladká jídla. A vůbec nebylo na tom nic divného, když jsem večer v posteli jedla třeba čtyři kynuté knedlíky, kde byla marmeláda. Takže všichni víme, že to byla vždy velká kalorická bomba! Nyní se tomu úplně divím a také směji, že je to všechno naštěstí už za mnou. Opravdu mě to chutnalo a vůbec mi to nepřišlo divné.

Jím dost ovoce.

Jenomže potom, když už tam chtěla randit s chlapci a chtěla jsem se všem líbit, tak mě to opravdu hodně vadilo a mrzelo, že mám velkou nadváhu. Potom jsem také dokonce mamince začala vyčítat fakt, že mi nezakázala se vykrmovat a že mě vůbec také neodrazoval a od toho, abych stále večer v posteli najedla velká a sladká jídla.  Vážně moc mě to mrzelo, takže jsem si řekla, že obezita je nejenom nepěkná a neestetická, ale také samozřejmě nezdravá. A já chci jíst zdravě a chci žít zdravě! Jenomže tohle všechno jsem si uvědomila velice pozdě, když mi bylo asi dvacet dva let.

Pečujte o zdraví.

A také jsem jí říkala, že na změnu není nikdy pozdě. Změnit se můžete opravdu kdykoliv, jak ve dvaceti letech, tak také například i v padesáti letech. Takže jsem se dala opravdu na velikou změnu. Změna trvala asi dva roky, než jsem si celkově zvykla na to, že nepotřebuji denně tolik cukru, jako dříve. A když vám najednou chuť na sladké, tak tedy si dám opravdu sladký ananas nebo meloun nebo jablko a vždycky mě chuť na sladké přejde. Myslím si, že na zdraví by měl hledět opravdu každý člověk, protože ho máme jenom jedno, tak si ho musíme vážit.  v mém článku se mnou lidi dozvědět, že Zdraví je důležité a že člověk by měl pečovat o své zdraví opravdu neustále.