Když už jste vyčerpaní

Každodenní povinnosti se na nás sypou ze všech stran. Práce, práce okolo domácnosti, děti a na osobní potřeby už příliš prostoru nezbývá. Někdy je problém zvládnout i pracovní povinnosti aniž by člověk padal únavou. Některá zaměstnání jdou zvládat lépe, jiná hůře, ale to neznamená, že nemůže být unavený na maximum ani člověk, který má zdánlivě jednoduchou a fyzicky nenáročnou práci.

muž únava

Děláte noční?
Noční směny nejsou pro člověka vůbec přirozené. Jsou bohužel nutné například ve zdravotnictví a v podobných odvětvích, a právě tady dochází k nejvyššímu počtu vyhoření. Střídání nepravidelných směn, náročná práce fyzicky i psychicky, minimum osobního volna a veliká zodpovědnost. Když si k tomu přičtete často nevděčné pacienty a třeba i špatný kolektiv, vyhoření je na světě.

Jsou to právě zdravotnické profese, které jsou pověstné velkým užíváním kávových nápojů, které mají pomoct vydržet být déle vzhůru. Nějakou dobu pomáhají, ale pak si na ně tělo stejně zvykne a problém je na světě. Pak už káva nezabírá ani v opravdu vysokém množství, které může být dokonce nebezpečné pro vaše zdraví. Káva je návykový nápoj a obsahuje kofein, který by se měl užívat jen v omezené míře podle doporučeného denního dávkování. Totéž platí i pro energetické nápoje, které jsou navíc plné cukru. Když už potřebujete vydržet, je možné si občas vzít něco co vám pomůže zůstat na nohách.

kratom prášek

Kratom shop https://www.nejlepsikratom.cz/ nabízí mnoho látek, které vám mohou pomoct vydržet až do konce směny vzhůru. Najdete tu například kratom, který se stal velmi populární právě díky svým účinkům. Dokáže nahradit energetický nápoj i kávu. Existuje několik druhů kratomu, a pokud nevíte jaký si vybrat, rozhodně se zeptejte prodejce, který o kratomu ví hodně a dokáže vám pomoct s výběrem. Některé druhy mohou naopak působit jako analgetikum nebo dokonce sedativum.