Pohyb a zdraví

Patřím k těm lidem, kteří opravdu dbají o své zdraví. A jak se to říká, tak jste to co jíte. Takže podle mého názoru je opravdu vždycky nejlepší a také perfektní, když člověk začne hlavně tím, když začne jíst zdravě. Tady platí i o to, že kdo žije zdravý životní styl, tak potom i jeho tělo a jeho mysl je taková lepší a zdravější. A protože se říká, že existuje také mentální hygiena, tak jsem si o tom zjišťovala více informací. Slyšeli jste už někdy o tom, že existuje mentální hygiena? Pokud ne, tak se můžete podívat na webové stránky, které najdete ve vyhledávači. Když zadáte do vyhledávače mentální hygiena anebo duševní hygiena, tak vám vyjede opravdu mnoho odkazů na to, jak relaxovat.

I pohyb je zdravý.

Tady v tomhle ohledu je populární mindfulness. A je to takové, jakože opustíte duší své tělo a budete relaxovat a nebudete myslet na nic. Opravdu úplně na nic nebudete myslet a bude mít čistou a volnou duši. Podle mého názoru tohle je opravdu skvělé. Protože to všechno prospívá našemu zdraví. A prospívá to jak duševnímu zdraví, tak také tomu v tělesnému. A já opravdu jsem předtím netušila, že zdraví to duševní, existuje. To je jako nějaká novinka? Ale mnoho lidí se mi stále směje a domnívá se, že duševní zdraví je opravdu na nic. Že vážně duševní či mentální hygiena neexistuje.

Pečujte o zdraví.

Takový omyl! Jenomže tohle opravdu lež, protože tento typ zdraví existuje a je populární. A pokud budete ještě žít zdravě a budete jíst dostatek ovoce a zeleniny a nebudete zanedbávat preventivní prohlídky u lékaře, budete také relaxovat anebo meditovat, tak se nemusíte bát, že vaše zdraví se rychle poničí. Věřte mi, že na změnu není nikdy pozdě a že zdraví máme jenom jedno. A měli bychom si zdraví hýčkat a být vždycky spokojení. Protože i stres negativně působí na naše zdraví. Opravdu k celkovému zdraví a pohodě velmi prospívá duševní klid, takže stres a starosti dejte stranou.