Ložnice i s šatnou.


Když máte doma možnost větší ložnice, využijte prostoru a nechte si udělat menší šatnu. V ložnici přece nepotřebujete tolik prostoru, jedná se o místnost, kde budete jen spát anebo dělat intimní příjemné věci, ovšem k tomu vám postačí postel a nemusíte mít kolem dokola obrovský prostor. To ho můžete využít daleko lépe. Když si místnost přepažíte, tak, aby se vám do větší části vlezla postel s nočními stolky, bude to naprosto stačit a zbytek můžete využít jako otevřenou šatnu. Jedná se o styl místnosti, která je částečně oddělena stěnou, ale není zcela uzavíratelná, a nemá dveře. Je to jen menší místo, které vám může krásně sloužit jako šatna.

skříně na míru

Na jedné straně můžete mít uzavřené skříně na míru, které budou chránit oblečení a věci, které nemá nikdo vidět a na druhé straně může být otevřená skříň skládající se jen z výsuvných šuplíku na pojezdech a z prostoru, kde budou viset bundy, kabáty a věci potřebné na zavěšení. Někteří lidé jsou zvyklí mít i trička, halenky, košile pověšené na ramínku a neskládají je do komínku. Jsou různí lidé a mají spoustu nároků na šatnu, ale tohle je jedna z možných variant, jak ušetřit prostor a zároveň si vytvořit malou útulnou šatnu, do které se vám vlezou všechny vaše věci.

skříně na míru

Když si uděláte přihrádky až ke stropu, můžete využít skřínky na věci, které běžně nenosíte nebo nepoužíváte. Může to být stan na stanování, karimatky na cvičení anebo spacák na spaní. Do šatny, se vám tak vleze více věcí, než si na první pohled můžete myslet. Skříně a otevřený prostor vám dodá dostatek potřebného prostoru, než kdybyste do ložnice dali jednu skříň na oblečení, a zbytek prostoru jste nijak nevyužili. Mějte za ušima, a udělejte si domov podle vašich snů i s malou praktickou šatnou, která bude dobrým ložným prostorem. Nemějte obří ložnici, kterou k ničemu nevyužijete.