Líbí se vám u moře?

U nás nemáme bohužel žádné moře. A tak není divu, když se někdo z nás vydá za mořem někam do ciziny. Přece nebudeme pořád jenom u Lipna nebo dokonce nějakého rybníku, když si můžeme užít i opravdové pomalu nekonečné moře někde v zahraničí. A vzhledem k tomu, že ho nemáme doma, na nás udělá určitě dojem. Třeba v Chorvatsku, které je docela blízké a všeobecně příznivé, takže se tam dá bez problémů vyrazit třeba i s celou rodinou, i s malými dětmi. Ale takový pobyt o dovolené u moře může vyjít hodně draho. Musí se zaplatit i cesta tam a zpátky, i nějaké ubytování a stravování.

chorvatské moře

A Chorvatsko poslední dobou podražilo a my jsme u nás v naší ekonomické situaci zchudli, takže se tu může objevit problém. Ale ten problém se dá řešit. Líbí se vám například v Chorvatsku na některém určitém místě? Chtěli byste tam být častěji, ale na ceny toho ubytování u někoho nemáte? Pak si tam prostě zařiďte svoje vlastní bydlení. Kupte si třeba dům, byt nebo apartmán u Jaderského moře nebo nějakou jinou nemovitost a pak si tam jezděte stejně jako jiní našinci jezdí na chaty. Že je to problém? Že nevíte, na koho se tam obrátit a jak to zařídit, aby se na nic nezapomnělo a nebyly problémy?

ulice v Chorvatsku

Nebojte se. Když nabízí Chorvatsko reality na prodej, najde se pochopitelně i někdo, kdo vám s tím pomůže. Abyste si mohli vybrat to pravé, to, co se vám líbí, a neriskovali, že se z nějakého důvodu všechno zkomplikuje. Každý z nás prostě může mít svůj apartmán nebo dům i prakticky hned u moře, s výhledem i pláží poblíž. A nejen že se tam může kdykoliv rekreovat, ale je to i dobrá investice. Ceny nemovitostí přece nerostou jenom u nás, ty rostou i tam. A kdo vloží peníze do nemovitosti v Chorvatsku, určitě o ně nepřijde. A ještě si tam bude moct dovolit trávit svoje volno kdykoliv a po libovolně dlouhou dobu. Když to bude jeho, není v tom přece žádný problém.