Levnější a kvalitní


Je jasné že sehnat v dnešní době spolehlivou stavební firmu není jednoduché. Mnoho lidí si myslí že si zvládnou dům postavit sami, ale pokud začnou stavět, velice brzy zjistí, že to zase tak jednoduché není. Ke stavbě domu je potřeba mít zkušenosti z oboru, což má málokdo. V důsledku toho mnoho lidí dělá spoustu chyb které se mohou projevit až po letech užívání domu. I roto je lepší si nechat postavit například dřevostavby na klíč – bungalov Enerdomy jistě splní vaše očekávání o pohodlném bydlení.

nový bungalov

Proč si vybrat nás?
Když začnete hledat stavební firmu, jistě jich najdete víc než dost. Problém je, že kde si budete hledat i reference od klientů, málokterá firma má od všech pět hvězdiček. Tím se můžeme pochlubit my, protože si dáváme záležet na tom, abychom klientům předávali zcela dokončené domy v termínu a v kvalitě, kterou jsme jim slíbili. Mezi naše klienty patří třema Marek Ztracený, který nám též napsal hezkou recenzi.

Sledovat recenze firem je důležité napříč všemi obory, protože jedině tím se vyhnete tomu, že dáte penze někomu, kdo s nimi nejspíš uteče, a nebo kdo vám nedodá kvalitní služby či zboží. Stavba domu je závazek za miliony korun, proto jste měli být při výběru firmy obezřetní.

dům dřevostavba

U nás mate jistotu, že získáte za svoje peníze kvalitní dům, který je vybavený moderními technologiemi. Najdete v nich solární panely i tepelné čerpadlo, díky čemuž budete mít levnější provoz domu. Vybrat si můžete levnější ale i dražší dům, který vám postavíme podle projektu, který si můžete prohlédnout na našem webu. Jestli se vám na vybraném projektu nebude líbit třeba barva střechy nebo typ tašky, není problém to změnit. Cena se potom přepočítá podle vámi zvolené varianty, takže se rozhodně nebojte a využijte možnost upravit si typový projekt podle sebe. Získáte dům podle svých představ za možná nižší cenu.